< POWRÓT

MOBILNE BIURO PROJEKTOWE
Umów się na DARMOWY POMIAR
W&P Meble
?

AKCESORIACH

_Produkty Blum

Systemy zawiasów:
_CLIP top BLUMOTION

CLIP top BLUMOTION łączy innowacyjną technikę, wyróżniane na całym świecie wzornictwo i komfort ruchu na najmniejszej powierzchni, ponieważ BLUMOTION jest już zintegrowany w puszce zawiasu. Nowy punkt obrotu stwarza dodatkowe możliwości planowania, także dla drzwi o pogrubionej krawędzi. W ten sposób każde drzwi poruszają się elegancko, delikatnie i cicho.

 

Po co wybierać element dodatkowy, kiedy można mieć wszystko w jednym? CLIP top BLUMOTION oferuje wszystkie funkcje zawiasu, a do tego delikatnie i cicho zamyka drzwi!
Zawias standardowy 110° o różnym wygięciu ramienia.
Zawias 95° do drzwi profilowanych o pogrubionej krawędzi.
Zawiasy do drzwi równoległych.
Zawiasy kątowe od -50° do + 50°.
Zawiasy do ramek aluminiowych.
Zawias o szerokim kącie otwarcia 155°.

_CLIP top

Otwórzcie Państwo drzwi dla sprawdzonego zawiasu CLIP top! CLIP top oznacza wysoki komfort regulacji i montażu, niezawodne działanie i atrakcyjne wzornictwo. Z zawiasem CLIP top każde drzwi poruszają się niezawodnie. Dla klientów, którzy lubią energicznie zamykać drzwi, zawias CLIP top można uzupełnić o BLUMOTION dla cichego i delikatnego zamykania. Zawias CLIP top można połączyć także z TIP-ON, praktycznym wspomaganiem otwierania do mebli bez uchwytów.

Oferujemy Państwu obszerny program zawiasów z różnymi prowadnikami i wariantami mocowania puszki:
Zawiasy standardowe o różnym wygięciu ramienia,
Zawiasy do drzwi profilowanych o pogrubionej krawędzi,
Zawiasy do drzwi równoległych,
Zawiasy kątowe od -50° do + 50°,
Zawiasy do ramek aluminiowych,
Zawiasy z szerokim kątem otwarcia,
Zawiasy CRISTALLO, do drzwi szklanych i mini,
Zawiasy do drzwi składanych.

_MODUL

Zawias MODUL to od lat sprawdzony system kombinowanej techniki nasuwu i przykręcania. W branży meblowej ten system zawiasów jest ceniony za jakości oraz wszechstronność. Klasyczne wzornictwo i niezawodne działanie - przez cały okres użytkowania mebla.

System zawiasów do różnych, podstawowych zastosowań lub do rozwiązań specjalnych jak np. do drzwi lodówki.
Zawias standardowy 100°.
Zawias o szerokim kącie otwarcia 170°.
Zawias do drzwi o pogrubionej krawędzi.
Zawias do drzwi równoległych.
Zawias kątowy +45°.
Zawias do drzwi lodówki 95°.

_BLUMOTION

BLUMOTION to system amortyzacji Blum. BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

W przypadku zawiasów bez zintegrowanego BLUMOTION można go zamontować także w późniejszym okresie - jest to bardzo proste, wystarczy go zapiąć na ramieniu zawiasu.
Program: zintegrowany w podnośnikach do frontów górnych, systemach zawiasów, szuflad oraz prowadnic.
Możliwość uzupełnienia BLUMOTION przy zawiasach, w których nie występuje on w formie zintegrowanej.

_TIP - ON

TIP-ON do drzwi


Drzwi bez uchwytów można otwierać bez trudu dzięki TIP-ON – wystarczy je lekko nacisnąć. Drzwi uchylają się do pozycji wygodnej dla użytkownika, by mógł on obejrzeć całe wnętrze szafki, zachowując jednocześnie dużą swobodę ruchu.
By zamknąć drzwi wystarczy tylko lekko docisnąć front.

 

TIP-ON do AVENTOS HK i AVENTOS HK-S
Dzięki TIP-ON do AVENTOS HK otwieranie frontów bez uchwytów staje się bardzo proste i nie wymaga wysiłku. Krótkie naciśnięcie frontu wystarczy i już otwiera się on na tyle, by można go było swobodnie unieść dłonią. Chcąc zamknąć front wystarczy go lekko przycisnąć.

 

TIP-ON do TANDEMBOX, MOVENTO i TANDEM
Szuflady bez uchwytów można otworzyć bez trudu za pomocą mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON do TANDEMBOX, MOVENTO, czy TANDEM - wystarczy lekko nacisnąć front w dowolnym miejscu. Dzięki opcjonalnej synchronizacji funkcja TIP-ON może zostać zastosowana nawet w szerokich szufladach. Chcąc zamknąć szufladę wystarczy ją po poprostu lekko docisnąć.