< POWRÓT

MOBILNE BIURO PROJEKTOWE
Umów się na DARMOWY POMIAR
W&P Meble
?

AKCESORIACH

_Produkty Blum

Systemy szuflad:
_TANDEMBOX intivo

W przypadku TANDEMBOX intivo specjalny bok szuflady pozwala zrealizować indywidualne wzory. Można wybierać między ponadczasową ścianką BOXCAP - nakładką dopasowaną, pod względem koloru i materiału, do boku szuflady, a dowolnym elementem dekoracyjnym mocowanym w specjalnych uchwytach BOXCOVER. Gładkie ścianki boczne zapewniają harmonijny wygląd całości.

 

TANDEMBOX intivo prezentuje spójną koncepcję kolorystyczną. Pojedyncze elementy boku, BOXCOVER, BOXCAP i front szuflady wewnętrznej są do siebie dopasowane pod względem koloru i materiału.
Indywidualne możliwości projektowania szuflad z TANDEMBOX intivo.

 

Wybór kolorów/materiałów: jedwabiście biały, brunatnoczarny, inox.
Mocowanie frontu szuflady wewnętrznej z tworzywa; wszystkie elementy z tworzywa są kolorystycznie dopasowane do boku szuflady.
Wysokości: N, M, C (z BOXCOVER) i D (z BOXCOVER i BOXCAP).
Długości nominalne: 270 – 650 mm.

_TANDEMBOX antaro

TANDEMBOX antaro reprezentuje wyraźne, prostokątne kształty - czy to w postaci szuflady z relingiem, czy szuflady wysokiej z elementami dekoracyjnymi. Wszystkie komponenty są do siebie kolorystycznie dopasowane i podkreślają w ten sposób purystyczne wzornictwo produktu.

 

Wybór kolorów/materiałów: jedwabiście biały, inox, szary (RAL 9006) i brunatnoczarny
Uchwyt frontu szuflady wewnętrznej z tworzywa; wszystkie elementy z tworzywa są kolorystycznie dopasowane do boków szuflady.
Wysokości: N, M, K, C i D.
Długości nominalne: 270 – 650 mm.

_SERVO-DRIVE

SERVO-DRIVE to elektryczne wspomaganie otwierania firmy Blum. Dzięki niemu otwieranie będzie zaskakująco łatwe: wystarczy lekko nacisnąć front szuflady lub szafki górnej, by ten zaczął się otwierać. BLUMOTION troszczy się o delikatne i ciche zamykanie.

 

SERVO-DRIVE to system do całej kuchni - zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Użytkownik kuchni może w każdym momencie przerwać ruch otwierania - ma nad nim pełną kontrolę. W przypadku awarii zasilania wszystkie okucia są nadal w pełni sprawne.

_METABOX

Szuflady METABOX składają się tylko z niewielkiej ilości komponentów. Ten sprawdzony system szuflad mogą Państwo zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju, łazience oraz w biurze. METABOX jest odpowiedni nawet do mebli sklepowych. Solidne materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką stabilność - także w przypadku maksymalnego obciążenia, które wynosi 30 kg.
BLUMOTION - delikatne i ciche zamykanie szuflady METABOX

 

Do szuflady METABOX z częściowym wysuwem istnieje w opcji niezawodna funkcja BLUMOTION. Dzięki niej szuflada zawsze zamyka się delikatnie i cicho - niezależnie od prędkości zamykania i wagi przechowywanych w niej artykułów. Wyjątkowo praktyczne i ekonomiczne: aż do szerokości korpusu 900 mm wystarczy jedna jednostka BLUMOTION.

 

Kolor: kremowo-biały (RAL9001).
Wysokości: N, M, K, B, C, D.
Długości nominalne: 270 - 550 mm.
Ścianki boczne szuflady z wysokim frontem mogą być wyposażone w pojedynczy względnie podwójny reling lub w BOXSIDE.
Dostępny jest częściowy i pełny wysuw.
BLUMOTION jest dostępny w opcji tylko z szufladą METABOX z częściowym wysuwem.